Ekoterroryści “uwolnili” norki, skazując młode na śmierć

0
236

Tak zwani ekolodzy włamali się na jedną z ferm norek nieopodal Torunia. Zniszczyli ogrodzenia i wypuścili zwierzęta na wolność – skazując je tym samym na śmierć. Przez ich bezmyślność zginie w męczarniach ponad dwa tysiące norek.  

Pracownicy fermy cały czas walczą o to, aby uratować jak najwięcej zwierząt. Daniel Chmielewski, właściciel fermy, wyjaśnił w rozmowie z Radiem Maryja, że nie ma możliwości, aby nakarmić młode norki pokarmem innym niż pokarm matki.

Ekoterroryzm myśli, czyli Orwell u Michnika

Organizacje ekologów w Polsce korzystają z ogromnych dotacji z zagranicy. Tylko jedna z nich – Otwarte Klatki – pozyskała grant na 472 tysięcy dolarów od Silicon Valley Community Foundation, finansowanej przez firmy z Doliny Krzemowej.

Read more


Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/users/pnp24pl/public_html/pnp24/wp-content/plugins/advanced-gutenberg-blocks/classes/Blocks/Post.php on line 80

Bustowski: poseł Czabański nienawidzi polskich hodowców

Marcin Bustowski, przewodniczący Związku Zawodowego Rolników Rzeczypospolitej „Solidarni” – dziki, ASF, Czabański, ekoterroryzm, stan polskiego rolnictwa – to tematy poruszane w wywiadzie Prawy.TV. Nowelizacją ustawy o ochronie zwierząt daje olbrzymie możliwości do działania i zarabiania pieniędzy organizacjom pozarządowym: „poseł Czabański nienawidzi polskich hodowców i wprowadza bardzo szkodliwą ustawę o ochronie zwierząt”. „Ta ustawa jest napisana […]

Read more

Jak oceniasz?

kliknij na gwiazdkę, aby ocenić

średnia ocen 5 / 5. ilość głosów 1

jeszcze nie oceniano

jeśli uznałeś, że to dobre...

... polub nas w mediach społecznościowych

Nie spodobało się? Przykro nam...

Pomóż nam publikować lepsze teksty

Powiedz nam, jakie wolałbyś teksty na pnp24.pl?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here