Prezes Instytutu Gospodarki Rolnej Szczepan Wójcik dla Radia Maryja (22 stycznia 2018):

“Antyrządowe organizacje przy współpracy niektórych europosłów PIS chcą zniszczyć hodowlę zwierząt futerkowych. Te same organizacje, które donosiły na Polskę do Brukseli np. w sprawie Puszczy Białowieskiej, przy współudziale niektórych europarlamentarzystów PiS, zamierzają zniszczyć najnowocześniejsze na świecie polskie hodowle zwierząt na futra”

“Są to pieniądze, które mają być przeznaczone na walkę z polskimi hodowlami drobiu oraz hodowlami zwierząt futerkowych… Stowarzyszenie Otwarte Klatki otrzymało 0,5 mln dolarów od zagranicznej fundacji Dolina Krzemowa (organizacja wspierana przez Marka Zuckerberga, właściciela Facebooka – portalu społecznościowego, który notorycznie blokuje wszelkie inicjatywy patriotyczne). Te 0,5 mln dolarów ma być przeznaczone na walkę z polskimi hodowlami drobiu, które – podobnie jak hodowle zwierząt na futra – zajmują czołowe miejsce na światowych rynkach… Jest to zbieg okoliczności, że Polska jest atakowana tam, gdzie odnosi największe sukcesy i może zagrozić obcym interesom? A może jest to celowe działanie? “

“Czy poseł Czabański zdaje sobie sprawę z tego, że jego ideologia – całkowicie zbieżna z lewackimi wręcz postulatami odczłowieczania ludzi i humanizowania zwierząt – przyniesie ogromne straty polskiej gospodarce? … Niedawno w polskim parlamencie mieliśmy głosowanie ws. ochrony życia. Wszyscy dobrze wiemy, jak się ono zakończyło. Wiemy również, jak głosował poseł Krzysztof Czabański. Mam wrażenie, że tego człowieka nie interesuje życie. Interesują go wyłącznie zwierzęta, które po to zostały stworzone, aby służyć człowiekowi. Wiemy, że poseł Czabański jest wegetarianinem, ale czy my wszyscy mamy nie jeść mięsa, jak poseł Czabański?”

Zapraszamy do wysłuchania całości wywiadu w Radio Maryja

prezes Instytutu Gospodarki Rolnej Szczepan Wójcik na antenie Radia Maryja

Publikacje Tematu Tygodnia: hodowcy zwierząt organizują się

Jak oceniasz?

kliknij na gwiazdkę, aby ocenić

średnia ocen 0 / 5. ilość głosów 0

jeszcze nie oceniano

jeśli uznałeś, że to dobre...

... polub nas w mediach społecznościowych

Nie spodobało się? Przykro nam...

Pomóż nam publikować lepsze teksty

Powiedz nam, jakie wolałbyś teksty na pnp24.pl?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here