Marek Miśko, dyrektor generalny Związku Polski Przemysł Futrzarski, młody mężczyzna, który bez zająknięcia przez 8 minut bije mocnymi argumentami w zwolenników likwidacji hodowli zwierząt futerkowych w Polsce w programie Telewizji Trwam:

“Zlikwidowano polski cukier, tytoń, kopalnie i stocznie, teraz zamykają przemysł futerkowy.

Pomysł likwidacji tysięcy miejsc pracy to wyłącznie kwestia determinacji jednego człowieka – posła Krzysztofa Czabańskiego. Jego zdaniem polityk, który nigdy nie stworzył żadnego przedsiębiorstwa od zera i nie zatrudniał ludzi, nie ma pojęcia co znaczą aktywa hodowców warte 7 miliardów złotych. To on ma przekonywać PiS i prezesa Kaczyńskiego do likwidacji branży. – Błogość, w której porusza się pan poseł, ta łatwość wypowiadanych słów o natychmiastowej likwidacji cudzych przedsiębiorstw, ogromu miejsc pracy i slogany o przebranżowieniu, to populizm i amatorszczyzna.

Mieliśmy tam do czynienia z sytuacją, kiedy polscy posłowie i europosłowie przekonywali cały świat, że w Polsce pracują barbarzyńcy. To mają być m.in. właśnie ci ludzie, którzy stoją tu za mną. To oni kiedy wstają każdego dnia rano, myślą tylko o tym, jak dokuczyć zwierzętom.”

Marek Miśko w Radio Wnet

Marek Miśko wRealu24

Publikacje Tematu Tygodnia: hodowcy zwierząt organizują się

Jak oceniasz?

kliknij na gwiazdkę, aby ocenić

średnia ocen 3 / 5. ilość głosów 2

jeszcze nie oceniano

jeśli uznałeś, że to dobre...

... polub nas w mediach społecznościowych

Nie spodobało się? Przykro nam...

Pomóż nam publikować lepsze teksty

Powiedz nam, jakie wolałbyś teksty na pnp24.pl?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here