RZĄD: “OD JUTRA BEZWGLĘDNY NAKAZ NOSZENIA RĘKAWICZEK!”

JA: “NOSZĘ RĘKAWICZKI OD 4 MARCA”.

Rękawiczki – jeśli jest TAKI NAKAZ RZĄDU POLSKI czyli od 2 kwietnia 2020 roku to RZĄD PiS oraz SANEPIDY powinny obywatelom te produkty zapewnić. ROZDAWAĆ WPROST ! na ulicach miast! Za darmo. Bezpłatnie plus maski ochronne na twarz. PROSTA I KONIECZNA PROFILAKTYKA. Absolutnie powinno tak być, bezwzględnie dla każdego OBYWATELA kraju. Powinny to samo robić władze samorządowe miast, województw, powiatów oraz wsi. 

Trzeba być KOMPLETNYM IDIOTĄ by NAKAZ RZĄDOWY, który od jutra staje się wręcz „konstytucyjnym obowiązkiem” – rozumieć w taki sposób, że KAŻDY  OBYWATEL POLSKI ma sobie sam i swoim najbliższym zapewnić jednorazowe rękawiczki, a w konsekwencji maski. I jeszcze za to zapłacić. I jeszcze szukać rękawiczek i masek po całej Polsce, których NIGDZIE NIE MA!

  Obu produktów po prostu NIE MA NA RYNKU  od lutego 2020 roku. Jakiś baran wykupił całe zapasy do CHIN i je eksportował bo ma tam fabryki – o czym donosiły media. PiS i media wiedzą, kto wykupił. Właściciel sieciówki beznadziejnych ubrań szytych w Chinach. Według mnie taki kretyn powinien w swoich szwalniach szyć teraz maski i rękawice. I do zmiany produkcji powinien go zmusić polski rząd po groźbą miliardowych kar finansowych. 

Konkluzja jest taka SZANOWNY POLAKU. 

Nie masz maski , nie masz jednorazowych rękawiczek to NIE WEJDZIESZ do SKLEPU OBYWATELU! …Chrzań się OBYWATELU mówi w podtekście Pan Szanowny PREMIER MATEUSZ MORAWIECKI. No tak, bo to PREMIER I JEGO RZĄD PIS wprowadza takie obostrzenia. Kosztem nas wszystkich, ponieważ w sytuacji gdy towaru nie ma w postaci RĘKAWIC I MASEK to przestaniemy przez to  – że POLSKI RZĄD tego nie zapewnił, być wpuszczani do sklepów z żywnością i środkami higieny.

PIS WYMAGA OD POLAKÓW BY SAMI UNIKALI EPIDEMII COVID -19.

Ale , żeby czegoś wymagać to trzeba COŚ DAĆ ! Rząd PiSu wiedział jak każdy myślący Polak, że epidemia przyjdzie i do Polski. Algorytmy z Włoch, Niemiec, Hiszpanii wyraźnie wskazywały na to jaka jest tragiczna tendencja COVID-19. Prosta matematyka na poziomie liceum ogólnokształcącego plus trochę wiedzy z zakresu biologii i chemii. Pomimo tego. Pomimo tego, że polscy lekarze – wirusolodzy, immunolodzy, epidemiolodzy mówili i przewidywali jak będzie źle to POLSKI RZĄD mówił POLAKOM, że JEDYNIE! TRZEBA MYĆ RĘCE.

Widać, że umyli RĘCE skutecznie, robiąc ludziom wodę z mózgu.

Beata Mikluszka
dziennikarka i publicystka
(POLSAT, TVP, SE)

Jak oceniasz?

kliknij na gwiazdkę, aby ocenić

średnia ocen 2 / 5. ilość głosów 10

jeszcze nie oceniano

jeśli uznałeś, że to dobre...

... polub nas w mediach społecznościowych

Nie spodobało się? Przykro nam...

Pomóż nam publikować lepsze teksty

Powiedz nam, jakie wolałbyś teksty na pnp24.pl?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here